Sparco Kids

Firma Sparco to największy i najbardziej renomowany na świecie producent wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. W rozwiązaniach stosowanych w fotelikach Sparco wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa, gotowe intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Twoje dziecko.

Szeroka gama produktów

Oferujemy różne modele fotelików samochodowych dla dzieci – od noworodków, po te starsze dzieci. Większość modeli możemy zaoferować w kilku wariantach kolorystycznych.

Posiadamy foteliki z siedziskiem obrotowym 360, foteliki z ISOFIX, foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy, foteliki z i-Size.

Zainteresowany współpracą?!

Od ponad 6-ciu lat rozwijamy sieć Dystrybutorów fotelików dla dzieci Sparco Kids. W tym czasie Sparco stało się rozpoznawalną marką,  a OXIMO cenionym, solidnym dostawcą poszukiwanych przez klientów fotelików dla dzieci.  Wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji fotelików Sparco kids prosimy o kontakt z menadżerem produktu.Manager sprzedaży:
Jan Nowopolski
tel.: +48 502 635 355
sparco@oximo.pl

Foteliki samochodowe
Katalog (PDF)

Systemy wizualne Sparco Kids
Pobierz (PDF)

Pakiet dystrybutora Sparco Kids
Link do chmury

Sparco Kids

OXIMO – wyłączny dystrybutor produktów Sparco Kids na Polskę.

Szybki kontakt

Jan Nowopolski

+48 502 635 355
sparco@oximo.pl

Siedziba firmy

OXIMO Sp. z o.o.
Topolowa 1A
84-207 Łężyce, Poland
+48 518 469 199
www.oximo.pl